Značka Brubeck

logo brubeck

 

Brubeck patrí už dlhšiu dobu k najväčším európskym výrobcom bezšvového, funkčného termoprádla. S produktami Brubeck sa môžte stretnúť na celom svete vo všetkých klimatických pásmach. Značka Brubeck sa môže pochváliť s viac ako 15-ročným technologickým vývojom na najvyššej úrovni.

S pomocou dostupných technológií našli projektanti značky Brubeck odpoveď na potrebu prirodzeného procesu termoregulácie ľudského tela. Hľadajúc vhodné riešenie prešiel Brubeck dlhú cestu k najmodernejšej technológii mikrovlákien, funkčných vlákien a vynikajúcich prírodných vlnených a bavlnených vlákien, čím sa Brubecku podarilo vytvoriť koncept najlepšej ochrany tela vo forme funkčného termoaktívneho oblečenia.

Brubeck vie ako jeden z mála výrobcov prepojiť vlastnosti dvoch samostatných vlákien a vytvoriť z nich jeden funkčný materiál. Nejedná sa vždy len o kombináciu dvoch syntetických vlákien. V Brubecku sa totiž neuspokojili len s produkciou syntetických vlákien, a preto obohatili svoju kolekciu o výrobky, v ktorom sú spojené syntetické vlákna s prírodnými vláknami ako je napr. vlna MERINO. Výsledkom je obrovská škála produktov rozdelená v jednotlivých kolekciách podľa úrovne fyzickej záťaže. 

Všetky výrobky Brubeck sú veľmi jemné, elastické a príjemné na dotyk aj napriek tomu, že každý produkt je zložený z dvojvrstvovej štruktúry. Použité materiály si dlho zachovávajú svoju pevnosť a pružnosť. Všetky výrobky sú antibakteriálne a nespôsobujú alergie. Po celom svete si produkty Brubeck nemôžu vynachváliť ako vrcholoví športovci tak aj všetci, čo majú radi aktívny pohyb. Určite si aj Vy vyberiete ideálny produkt pre Vaše potreby zo širokej ponuky značky Brubeck.

Späť do obchodu