Neohodnotené

Brubeck SH5003 - Pánske topánky MERINO BAREFOOT dark blue

Farba
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Dodanie 1-9 dní Zvoľte variant
119,99 €
Kategória: OBUV

Brubeck SH5003 - Pánske topánky BAREFOOT z vlny Merino

Brubeck Barefoot Merino sú mäkké, ľahké a priedušné topánky, ktoré takmer vôbec necítíte a máte dojem, že ste bosí. Topánky môžete nosiť pri bežnej, nenáročnej fyzickej aktivite (napr. prechádzky po meste alebo v prírode, ľahšie športové aktivity) ako aj pri cvičení (napr. pilates, jóga). Sú tiež vhodné pre použitie pri relaxácii alebo regenerácii, po tréningu alebo po dlhom dni v práci v nepohodlnej obuvi. Vďaka svojmu módnemu designu sú  použiteľné aj ako pohodlná obuv pre každodenné použitie nech už ste kdekoľvek.

PRIRODZENÁ ROVNOVÁHA

Barefoot topánka je minimalistická obuv napodobňujúca anatomickú stavbu a fyziologickú biomechaniku chodidla. Je navrhnutá tak, aby reprodukovala spôsob pohybu a zaistila rovnomerné rozloženie hmotnosti pri chôdzi.

ZERO DROP = NULOVÝ DROP

Podošva topánky bola vyvinutá technológiou, pri ktorej je výškový rozdiel medzi pätou a špičkou nulový, vďaka čomu je tlak na chodidlo rozložený rovnomerne.

BAREFOOTOVÝ TVAR

Podošva a zvršok topánky sú vyvinuté technológiou odrážajúci tvar bosej nohy, vďaka čomu majú prsty toľko priestoru, koľko prirodzene potrebujú. Široká podošva nesťahuje okraje chodidiel, takže prsty poskytujú stabilný základ podpory pre celé telo. Bezšvový super elastický zvršok sa pohybuje a chodidlo sa bezchybne prispôsobuje jeho tvaru.

TECHNOLÓGIA TOTAL FLEX

Podošva topánok a ich zvršok boli vyvinuté pomocou technológie Total Flex. Sú extrémne flexibilné, dajú sa ľahko ohýbať do všetkých strán. Vďaka tomu spolupracujú s prirodzeným pohybom chodidiel, umožňujú voľný rozvoj sily svalov chodidla a zaisťujú flexibilitu v každom kroku. Zvršok topánok je pletený bezšvovou technológiou s prídavkom elastických vlákien s vysokou rozťažnosťou, vďaka čomu sa prispôsobí akémukoľvek tvaru nohy – aj atypickému chodidlu.

KONTAKT SO ZEMOU

Podošva je dostatočne tenká a pružná, aby zaistila ten najlepší kontakt so zemou a zároveň extrémne odolná proti oderu a prepichnutiu. Podošva chráni nohy pred poškodením a zaručuje tepelnú izoláciu.

REGULÁCIA TEPLOTY VĎAKA MERINO VLNE

Vnútro topánky (podšívka/stielka) je vyrobené z extrémne jemnej austrálskej MERINO vlny. Merino vlákna sú veľmi tenké, nájdeme medzi nimi kanáliky naplnené vzduchom, ktoré sú ohrievané naším telom a izolujú a udržujú optimálnu telesnú teplotu. Topánky vyrobené z MERINO vlny majú pozoruhodnú schopnosť prispôsobiť sa telesnej teplote a vonkajšej teplote a prirodzene regulovať teplotu chodidla.

VYSOKÁ PRIEDUŠNOSŤ

Najkoncentrovanejšia oblasť potných žliaz je plocha chodidla, potíme sa viac cez chodidlá ako cez akúkoľvek inú časť tela. MERINO vlna má prirodzenú schopnosť absorbovať vlhkosť tým, že ju absorbuje do vlákien. Vlhkosť preniká do úpletu a odparuje sa do ďaľšej vrstvy smerom von a zanecháva pocit sucha, vďaka čomu sú topánky z MERINO vlny mimoriadne priedušné.

JEDNODUCHÁ STAROSTLIVOSŤ

MERINO vlna sa ľahko udržuje a nie je potreba ju často prať, pretože neabsorbuje nepríjemné pachy. V porovnaní so syntetickou obuvou Vám umožňuje užívať si ju dlhšie sviežu a bez zápachu pri nosení. Ak je však potrebné prať topánky častejšie, pretože ich nosíte napr. bez ponožiek, stačí ich prať v práčke v móde „vlna“ alebo „jemné“ na 30°C.

 

VÝHODY BAREFOOT TOPÁNOK

Maximálny pocit kontaktu so zemou

Denná masáž receptorov umiestnených na chodidlách

Stimulácia svalov nôh

Preťahovanie skrátených Achillových šliach

Zlepšenie pohyblivosti štruktúry chodidla

Zlepšenie držania celého tela

Zachovanie prirodzenej chôdze

 

symboly

 

Ako vybrať správnu veľkosť topánok?

Dĺžku chodidla doporučujeme zmerať pomocou papieru A4, pravítka a ceruzkou nasledujúcim spôsobom:

1. Umiestnite chodidlo do stredu listu papiera a presne ho obkreslite ceruzkou. Ceruzku udržujte kolmo k listu papiera.

2. Pravítkom zmerajte dĺžku kresby chodidla - vzdialenosť od päty k palcu.

3. Pravítkom zmerajte šírku kresby chodidla - krajné body šírky chodidla.

4. K získanému meraniu dĺžky chodidla pridajte 0,5 cm a získaný výsledok porovnajte s tabuľkou veľkostí. 

tabulka velkosti man_new

 

Zloženie: Vnútorná časť topánky: Merino vlna / Vonkajšia časť topánky: syntetická pletenina / Podrážka barefoot: termokaučuk

Veľkosti: 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Späť do obchodu